Yhteystiedot

 

Raahen seudun perusasteen opinto-ohjaajat


Gumeruksen koulu, Siikajoki

Katariina Vehviläinen

040-3156435

katariina.vehvilainen@siikajoki.fi

 

Merikadun koulu, Raahe

Pauliina Hentilä

040-8303122

pauliina.hentila@raahe.fi

 

Pattasten koulu, Raahe

Sari Veijola

044-439 3405

sari.veijola@raahe.fi

 

 

Ruukin koulu, Siikajoki

Mauri Järnström

040-3156317

mauri.jarnstrom@siikajoki.fi

 

Saloisten koulu, Raahe

Niina Kaikkonen

p. 040-8303008

niina.kaikkonen@raahe.fi

 

Vihannin  yläkoulu

Elisa Tuukkanen

040-3110380

elisa.tuukkanen@raahe.fi

 

Raahen seudun toisen asteen oppilaitosten opinto-ohjaajat

 

Raahen lukio

Piia Honkakoski

040-8303095

piia.honkakoski@raahe.fi

 

Raahen Porvari-ja Kauppakoulu

Aila Oikarinen

050-4369674

aila.oikarinen@rpkk.fi

 

Siikajoen Lukio

Mauri Järnström

040-3156317

mauri.jarnstrom@siikajoki.fi

 

Koulutuskeskus Brahe

Lybecker

Milka Grekula

040 808 6902

milka.grekula@raahenedu.fi

 

Raahen ammattiopisto

Liisa Vares

040-4393458

liisa.vares@raahenedu.fi

 

Ruukin maaseutuopisto

Marjaana Vuollet

040-1425 063

marjaana.vuollet@raahenedu.fi